Peoruum

Mängumaad saab broneerida peoruumiga sünnipäevadeks, erapidudeks, koolitusteks, seminarideks ja muudeks üritusteks.

Peoruumi rent E-N 3h 150.- eurot

Peoruumi rent R-P 3h 175.- eurot

Lisatund (võimaluselt) 50 eurot

Peoruumi rent sisaldab:

  1. Peoruumi ettevalmistust – katame lauad vastavalt Teie poolt märgitud külaliste arvule. Kasutame “päris” nõusid ja lauad katame vastavalt Teie peo stiilile – pidulikult või vähem pidulikult. Teie osaks jääb organiseerida vaid söödav ja joodav lauakate. Kui soovite erilist kujundust (stiilipidu), siis oleme alati ideedele avatud!
  2. Peoruumi järelkoristust, nõude pesemist – teile jääb vaid oma asjade, kingituste, toitude ja muu kokku pakkimine ning kaasa võtmine. Kõige muu eest hoolitseme meie.
  3. Kööginurga kasutamist (külmik, mikrolaineahi, veekeetja, kohviautomaat).
  4. Projektori ja helitehnika kasutust – kui soovid sünnipäeval korraldada videodiskot, Kahooti, mälumängu, ühist filmivaatamast suurel ekraanil vms, meil on selleks vajaminev tehinika olemas.
  5. Mängumaa kasutust kuni 20le lapsele.

Pikemaajalised üritused erikokkuleppel sofimangumaa@gmail.com

Peoruumi saab broneerida:  https://sakusofilastekeskus.eu/broneerimiskalender/

Broneerimistasu on 40 eurot, mis arvestatakse maha sünnipäeva kogumaksumusest.

Broneerimistasu palume tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu sisestamist Sofi Mängumaa OÜ arvele EE822200221084914315 Swedbank. Selgitusse kirjutage palun sünnipäevalapse eesnimi, ürituse toimumise kuupäev ja kellaaeg. Ülejäänud summa saate tasuda kohapeal (tasuda on võimalik nii sularahas kui pangakaardiga).

Broneering jõustub lõplikult, kui broneerimistasu on ära tasutud.

Broneerimistasu me loobumise korral ei tagasta. Broneeringust loobumise korral palume sellesest teada anda esimesel võimalusel (hiljemalt 24 t enne planeeritud ürituse toimumist), et kokku leppida uus peo toimumise aeg (kolme kuu jooksul, vabade aegade olemasolul). Nädalavahetuseks broneeritud pidude hind jääb samaks, ka siis, kui edasi lükatud pidu toimub nädala sees. Nädala sees tehtud broneeringu hind muutub, kui pidu soovitatakse ümber tõsta reedel või nädalavahetusele. Riigipühadel kehtib nädalavahetuse hind.

peosaal