Stiilsed sünnipäevad koos peojuhiga

Saku Sofi Lastekeskuses saab  nüüd korraldada temaatilisi sünnipäevi koos peojuhiga.

Sünnipäevapeol saavad lapsed alati midagi uut ja põnevat teada, ise järele proovida ja katsetada. Toimuvad seltskonnamängud, viktoriinid ja muud vahvad tegevused. Tähtis osa sünnipäevast on meisterdamisel, mis toimub lastekeskuse Toredate Tegevuste Toas.

Sünnipäevalaps saab kutsuda kuni 10 külalist.

Sünnipäevapidu kestab 2,5 tundi, millele eelneb ja järgneb 15 minutit ettevalmistus- /koristusaega. Sünnipäeva viib läbi peojuht.

Katame sünnipäevalapsele ja tema külalistele peolaua kasutades päris nõusid ja kangast laudlinasid. Lisaks peojuhile on nõude ja meisterdamisvahendite kasutamine ning tee/kohv hinna sees.

Toidu peolauale toob sünnipäevalaps (soovitame selles küsimuses konsulteerida lastekeskuse perenaisega)

Sünnipäev “Sofi moemaja”

Stiilne sünnipäev 6-11 aastasele preilile, kellele meeldivad tõelistele daamidele omased peened kombed ja elulaad. Sünnipäevapeo jooksul saavad preilid teada põnevaid seikasid erineva ajastu daami elust. Õpitakse ühel korralikul teepeol osalemiseks vajalikke kombeid ja etiketti.  Meisterdatakse kaunis romantilise lehvik, kübar või mõni muu aksessuaar ning õpitakse selle kasutamise saladusi. Mälestuseks jäädvustame ajastuhõngulise ühispildi.

“Sofi moemaja”  on sünnipäeva pidamiseks vaba laupäeviti kell 15-18 ja  pühapäeviti kell 12-15. Broneeri aegsasti sakusofilastekeskus@gmail.com või tel. 56467117

kübar