UUS! Sünnipäevapidu koos ühise lemmikfilmi vaatamisega suurel ekraanil

UUS! Sünnipäevapidu koos ühise lemmikfilmi vaatamisega suurel ekraanil

Kui soovid koos sõpradega oma lemmikfilmi suurel ekraanil vaadata saad seda teha alates veebruarist 2021 Saku Sofi Lastekeskuses. Meil on saal (120m2), mis mahutab kena hulga sõpru ning äge video- ning helitehnika, et tunneksid end nagu päris kinos! Oma lemmikfilmi võid ise kaasa võtta või leida https://kinokoda.kinobuss.ee/ valikust (lisandub filmi laenutamise tasu)

Filmid ei paku pinget aga tahaks laulda, tantsida? Meil on olemas tehnika karaoke, videodisko jne korraldamiseks.

Mis see lõbu maksab? Saali rent koos tehnika ja kööginurga kasutamisega maksab 60 eurot tund. Kui soovid ka õhtu/peojuhti, siis lisandub tasu kokkuleppel.

Temaatilised sünnipäevad koos peojuhiga

Sünnipäevapeol saavad lapsed alati midagi uut ja põnevat teada, ise järele proovida ja katsetada.

Toredate Tegevuste Tuba, kus saab läbi viia erinevaid käelisi tegevusi. Toimuvad seltskonnamängud, muusikalised etteasted, teaduskatsed ja muud vahvad tegevused. Tähtis osa sünnipäevast on meisterdamisel, mis toimub lastekeskuse Toredate Tegevuste Toas. Iga sünnipäeval osaleja saab endale “kingituse” ise koju kaasa meisterdada.

Sünnipäevalaps saab kutsuda kuni 15 külalist (suurema arvu külaliste soovi korral saame eraldi kokku leppida)

Sünnipäevapidusid korraldame saalis (120m2), kus on ka kööginurk ja istumise-söömise ala. Batuute jne ronilaid meil ei ole, pakume sisutegevust koos tegevusjuhendajaga. Väikelastele (1-4) on võimalik rentida eraldi eakohaselt sisustatud mänguruum.

Sünnipäevapidu kestab 2,5 tundi, millele eelneb ja järgneb 15 minutit ettevalmistus- /koristusaega. Sünnipäeva viib läbi peojuht.

Toidu peolauale toob sünnipäevalaps (soovitame selles küsimuses konsulteerida lastekeskuse perenaisega)

Sünnipäevapaketi maksumus 2,5h koos tegevusjuhendajaga (2h) on 190 eurot.