Mängutuba

Saku Sofi Lastekeskuses on võimalik rentida erinevaid ruume mitmeteks tegevusteks. Meil on 40m2 suurune sisustatud mängutuba, mis sobib eelkõige kuni 3-aastaste laste sünnipäevade pidamiseks. Mängutoa juurde kuuluvad sööginurk ja kööginurk koos vajaliku inventariga. Samuti on sünnipäevade pidamiseks võimalik kasutada meie õueala, kus on mänguväljak ja katusealune väliterrass. Lisaks on võimalik rentida ruume täiskasvanute koolituste, koosolekute jne läbiviimiseks (koosolekute ruum suurusega 20m2 ning peosaal 90m2)

20160505_142340

20160528_114447


Sünnipäevapakett

Laupäeviti-pühapäeviti alates 11.00 on võimalik rentida lastekeskuse ruume sünnipäevade korraldamiseks
E-R on meie ruume võimalik rentida alates 18.00

Peopaketi tasu on 60 eurot 3 tundi, mis sisaldab mängutoa, sööginurga, kööginurga ja õueala kasutamist. Kui pidu läheb pikemaks, on lisatunni hinnaks 5 eurot.

Lisaks ruumide rendile on võimalik tellida mängujuhti, näomaalinguid ja temaatilist ruumi dekoreermist. Pakkumise saate küsida sakusofilastekeskus@gmail.com

Ruumide rent muudeks üritusteks, treeninguteks, koosolekuteks

Ruumide rent muudeks üritusteks on võimalik kokkuleppelise hinnaga kas tunnikaupa, päevakaupa või regulaarselt lepingu alusel. Meil on eraldi ruumid lastega tegelemiseks ning täiskasvanute koolituste, koosolekute läbiviimiseks  –  koolitusklass 15le inimesele, peosaal suuremateks üritusteks suurusega 90m2 (võimalik korraldada üritusi koolitustest tantsuõhtuteni). Ruumid on kaasaegsed ja sisustatud, olemas on parkimisvõimalus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>