Kodukord

  • Lastehoid on avatud E-R 7.00-18.00. 7.00-8.00 on lapsed valverühmas Suslikute rühmas ja oma rühmas alustavad päeva kell 8.00. Riigipühadel ja nädalavahetustel on lastehoid suletud. Lapsevanem peab kinni pidama lastehoiu avamise ja sulgemise kellaaegadest.
  • Lapse palume hoidu tuua hiljemalt kell 8.30, kui algab hommikusöök. Peale 9.00 saabunud lapsele hommikusööki ei pakuta (kui ei ole eelnevalt teisiti kokku lepitud).  Lõunasöögi tellime kell 9.30. Kui toote lapse lasteaeda hiljem, palume sellest kindlasti teada anda, vastasel juhul jääb lapsele lõunasöök tellimata.
  • Hommikul lastehoidu tulles palume varuda aega, et laps hoidjale isiklikult üle anda ja kui on midagi tähtsat lapsest rääkida, mis võiks mõjutada tema päeva, palume seda kindlasti teha (halb uni, üleelamised jne).
  • Kaisulooma vms turvaeseme võib laps lastehoidu kaasa võtta. Kaisuloom ootab last lõunauneni voodis ja mängutuppa tema ei lähe.
  • Laps tuleb lastehoidu tuua korralikult riietatult ja puhtalt.
  • Palume lapsed riietada ilmastikule vastavalt ning võimalusel kasutada kergete kinnitustega õueriideid. Sõrmkinnastele eelistame labakindaid, nööpidele lukke või trukke. Vahetusjalatsite puudumisel palume lapsele jalga panna kummitallaga sussid. Kõigile üleriietele ning jalanõudele palume sisse kirjutada lapse nimi.
  • Kui laps on jäänud haigeks (silma- või kõrvapõletik, lööve nahal jne), palume last hoidu mitte tuua. Arsti poolt diagnoositud nakkushaigusest palume hoidu koheselt teavitada. Palaviku, nohu ja köhaga ei jaksa laps samuti tegelustest osa võtta ning võib nakatada teisi lapsi. Kui laps jääb haigeks lastehoius päeva jooksul, teavitame sellest lapsevanemat ja palume leida võimalus lapsele järele tulemiseks. Tulles uuesti lastehoidu, palume peale nakkushaiguse põdemist käia arsti juures, et arst tunnistaks lapse terveks.
  • Kui Teie laps on mõnede toiduainete suhtes allergiline, palume sellest kindlasti teada anda
  • Palume lapsevanemal kindlustada kehtivate kontaktandmete olemasolu ning kui puudub võimalus tööajal lapsevanemaga kontakti saada, tuleb vanemal leida nn. SOS inimene, kellele saame vajadusel helistada, kui laps peaks lasteaias oleku ajal haigestuma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>